Ogrodzenia panelowe Janki

  • Ogrodzenia panelowe

Bezpieczeństwo i solidność w ogrodzeniu terenu.

VEGA B, VEGA B LIGHT (Z PRZETŁOCZENIEM)

Uniwersalne rozwiązanie

Panele kratowe z przetłoczeniem VEGA B i VEGA B Light wchodzą w skład systemu panelowych ogrodzeń kratowych.
Montaż paneli może odbywać się na czterech rodzajach słupów: Gamma – autorskim, opatentowanym rozwiązaniem opracowanym przez Firmę WIŚNIOWSKI oraz Alfa, Beta i Omega.

Panel VEGA B wykonany jest z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy 5 mm, a panel VEGA B Light z prętów o średnicy 4 mm.

Znajdują szerokie zastosowanie przy grodzeniu parków, budynków użyteczności publicznej, supermarketów, fabryk, obiektów sportowych, a także posesji prywatnych.

Systemy montażu

http--projektybs.pl-www-bramdoor-images-ogrodzenia-panelowe-img2-171x200
SYSTEM ALFA - na słupach o przekroju 60 x 40 mm z otworami montażowymi.
http--projektybs.pl-www-bramdoor-images-ogrodzenia-panelowe-img3-171x200
SYSTEM BETA - na słupach o przekroju 60 x 40 mm z otworami montażowymi.
http--projektybs.pl-www-bramdoor-images-ogrodzenia-panelowe-img4-171x200
SYSTEM GAMMA - na dwuteowych słupach o przekroju 65 x 42 mm z otworami montażowymi.
http--projektybs.pl-www-bramdoor-images-ogrodzenia-panelowe-img5-171x200
SYSTEM OMEGA - na słupach o przekroju 60 x 40 mm.

Montowanie paneli w SYSTEMIE ALFA odbywa się za pomocą kompletów uchwytów i śrub ze stali nierdzewnej. Przy systemie montażu panel wymaga odpowiedniego wycięcia.

Mocowanie paneli w SYSTEMIE BETA odbywa się za pomocą śrub hakowych i nakrętek zrywalnych. przy łączeniu paneli poza słupem stosuje się złączki.

Słupy w SYSTEMIE GAMMA wykonane są z podwójnej blachy stalowej. Dzięki specjalnemu ukształtowaniu słupa mocowanie paneli jest niewidoczne na zewnątrz słupa.

Montaż do boków słupa w SYSTEMIE OMEGA odbywa się przy użyciu dwudzielnych obejm, łączonych ze soba za pomocą nierdzewnych śrub z nakrętkami zrywalnymi.

Zestawienie wysokości

VEGA 2D

Maksymalna sztywność i wytrzymałość

Panele VEGA 2D wykonane są z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 6 mm i średnicy pręta pionowego 5 mm.

Panele VEGA 2D Super wykonane są z prętów stalowych zgrzewanych o średnicy pręta poziomego (podwójnego) 8 mm i średnicy pręta pionowego 6 mm.

Ogrodzenia z paneli VEGA 2D i VEGA 2D Super znajdują szerokie zastosowanie jako osłona parków, budynków użyteczności publicznej, supermarketów, fabryk, lotnisk, obiektów wojskowych i sportowych.

Systemy montażu

http--projektybs.pl-www-bramdoor-images-ogrodzenia-panelowe-img8-171x200
SYSTEM DELTA 2D - na słupach o przekroju 60 x 40 mm.
http--projektybs.pl-www-bramdoor-images-ogrodzenia-panelowe-img9-171x200
SYSTEM SIGMA 2D - na słupach o przekroju 60 x 40 mm.
http--projektybs.pl-www-bramdoor-images-ogrodzenia-panelowe-img10-171x200
SYSTEM OMEGA 2D - na słupach o przekroju 60 x 40 mm.

Panele w SYSTEMIE DELTA 2D zawieszane są na uchwytach montażowych znajdujących się pod każdym rzędem podwójnych prętów poziomych (typ 2D- L) lub z mniejszą liczbą uchwytów (typ 2D- S), montowanych za pomocą blaszek dociskowych.

Panele w SYSTEMIE SIGMA 2D zawieszane są na uchwytach montażowych znajdujących się pod każdym rzędem podwójnych prętów poziomych, montowanych za pomoca listew dociskowych.

Montaż SYSTEMU OMEGA 2D do boków słupa odbywa się przy użyciu dwudzielnych, prostokątnych obejm, łączonych ze soba za pomocą nierdzewnych śrub z nakrętkami zrywalnymi.

Kolorystyka

Niebieski, RAL 5010
Zielony, RAL 6005
Grafitowy, RAL 7016
Szary, RAL 7030
Biały, RAL 9016
Inny RAL

W oparciu o potrzeby i pomysły poszczególnych klientów, którzy oczekują trwałego, estetycznego i oryginalnego wyglądu oferujemy szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki temu dajemy możliwość doboru koloru drzwi do elewacji, okien, czy elementów wykończeniowych obiektu.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego
z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Najlepszej jakości ogrodzenia panelowe – Janki i okolice

Nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrodzeń i bram to nasza specjalność. Od wielu lat zajmujemy się ich dystrybucją oraz montażem. Chętnie pomagamy naszym Klientom w stworzeniu solidnego i wytrzymałego ogrodzenia panelowego. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku wielu posesji, ogrodów i działek mieszkalnych lub komercyjnych.

Panele są montowane przy użyciu specjalnej podmurówki lub bez jej udziału. Oferowane rozwiązania mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów oraz wymogów stawianych przez teren ich działki. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem gotowych do użycia zestawów, co pozwala nam na natychmiastową realizację otrzymanych zleceń.

Ogrodzenia panelowe Janki – w naszej ofercie

W przypadku ogrodzenia ważny jest zarówno jego wygląd jak i cechy praktyczne wykorzystanych rozwiązań. Nasze ogrodzenia panelowe są wykonywane w sposób estetyczny, z naciskiem na atrakcyjne wizualnie wykończenie oraz zachowanie harmonijnych proporcji. Dzięki temu mogą być stosowane jako ogrodzenie w przydomowych ogrodach, a także ośrodkach wczasowych, domkach letniskowych, działkach rekreacyjnych.

Nasza oferta jest skierowana do odbiorców z terenu Janków, Warszawy oraz innych okolicznych miejscowości. Regularnie podejmujemy współpracę z przedsiębiorcami i odbiorcami prywatnymi poszukującymi solidnych i estetycznych ogrodzeń do swoich ogrodów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami oraz szczegółami oferty, a w razie pytań – zachęcamy do nawiązania kontaktu. Nasi pracownicy chętnie zaproponują najlepsze warunki współpracy oraz najkrótszy termin realizacji usługi zakupu, dostawy i/lub montażu ogrodzenia panelowego. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą ogrodzeń posesyjnych.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu