Automatyka, napędy do bram - Janki, Komorów, Warszawa

  • Automatyka i napędy

Napędy i automatyka do bram – w naszej ofercie

Automatyka do bram pozwala na wygodne i bezpieczne ich użytkowanie. Napędy automatyczne działają w sposób niezawodny i niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Ich montaż jest prosty i możliwy do samodzielnego przeprowadzenia. Coraz więcej osób decyduje się na wybór automatycznych napędów do bram, zamiast rozwiązań obsługiwanych manualnie. Wychodzimy im naprzeciw i udostępniamy funkcjonalny i stabilny zestaw, nadający się do zainstalowania na niemal każdym typie bramy.

Wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne i wytrzymałe rozwiązania, które pozwolą na swobodne korzystanie z napędu przez kilka lat. Nasze napędy posiadają silniki ze stabilnym zasilaniem o stałym napięciu. Pracują w sposób cichy i płynny, gwarantując szybkie i dokładne otwieranie i zamykanie bramy.

By zapewnić maksymalną wytrzymałość, napędy do bram wykonano za pomocą metalowych przekładni – mechanizmu odpowiedzialnego za przenoszenie ruchu napędowego. Dzięki temu nawet przy dużej częstotliwości użytkowania, napęd do bram pracuje w sposób bezawaryjny.

NOWOCZESNE NAPĘDY DO BRAM – WYGODNE W STEROWANIU

Nasze zestawy napędu do bram posiadają funkcjonalne i solidnie wykonane centrale. Można dostosować ich pracę do specyfiki konkretnej bramy lub indywidualnych potrzeb użytkujących je osób. Zastosowany sterownik pozwala na dość swobodne przeprogramowanie pracy centrali. Istnieje możliwość połączenia automatyki do bram z przyciskami manualnego sterowania, domofonami, wideodomofonami, modułami WIFI. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych odbiorników, napędy do bram mogą zostać uruchomione z odległości nawet 100 m.

Nasze systemu automatyki do bram są odporne na działanie czynników środowiskowych – niskie i wysokie temperatury, intensywne opady deszczu i śniegu. Bez problemu będą pełnić swoje funkcje przez okres wielu lat, nie tracąc wyjściowej sprawności. Zastosowaliśmy także specjalne systemy zabezpieczania od wewnątrz, dzięki którym napędy do bram są odporne na przeciążenia.

NAPĘDY I AUTOMATYKA DO BRAM – WARSZAWA, KOMORÓW, JANKI

Nasa firma specjalizuje się w sprzedaży i montażu systemów napędu i automatyki do bram. Obsługujemy Klientów prywatnych oraz firmy z terenu Warszawy i okolic – Komorowa i Janków. Jesteśmy otwarci na kontakt z naszymi Klientami, do którego gorąco zachęcamy. Chętnie przyjmiemy Państwa zlecenie, dokonamy jego wyceny oraz ustalimy najszybszy termin realizacji usługi.

Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że otrzymają najlepsze stawki oraz przejrzyste zasady współpracy, a zamontowany napęd będzie przez wiele lat sprawnie pełnił swoje funkcje. Służymy też fachowym doradztwem w związku z prawidłowym użytkowaniem oraz samodzielną konserwacją całego napędu do bram.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu