Bramy uchylne Warszawa

  • Bramy Garażowe Uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. prosta konstrukcja oraz proste rozwiązania mechaniczne są gwarancją zadowolenia z jej działania.

Cechy charakterystyczne:

  • skrzydło wykonane z blachy stalowej ocynkowanej – trapez T-10, o pionowym, poziomym, i skośnym układzie wypełnienia, bądź z blachy stalowej ocynkowanej perforowanej
  • elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocą połączeń skręcanych
  • profile skrzydła łączone za pomocą specjalnych akcesoriów
  • poprzeczka łącząca prowadnice poziome oraz ślizgi boczne
  • układ sprężyn wspomagający podnoszenie i opuszczanie skrzydła bramy
  • sprężyny zabezpieczone w tulejach

WZORY BRAM

Pionowe niskie (przetłoczenia)
Wzór 1- Poziome niskie (przetłoczenia)
Wzór 20
Wzór 4- Pionowe wysokie (przetłoczenia)
Wzór 2- Poziome wysokie (przetłoczenia)
Wzór 30
Wzór 5- Pionowe wysokie z pasem (przetłoczenia)
Wzór 3- Poziome wysokie z pasem (przetłoczenia)
Wzór 40
Wzór 6
Wzór 7

KOLORYSTYKA

Inny RAL

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania proszkowego z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Kolory drewnopodobne

Bramy uchylne Warszawa

Wjazd do garażu powinien być wyposażony w komfortową i funkcjonalną bramę, która będzie działać niezawodnie przez wiele lat. Naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości bramy uchylne, dostępne w szerokiej palecie wzorów oraz wyposażonych w dodatkowe akcesoria. Wykonywane przez nas bramy spełniają wszelkie wymogi i normy europejskie, co pozwala na ich stosowanie także w obiektach komercyjnych i usługowych.

Doskonale wiemy, że bramy będą przez długi czas narażone na oddziaływanie czynników atmosferycznych i innych szkodliwych oddziaływań. Dlatego nasze produkty są wyposażone w specjalne zabezpieczenia, w tym w warstwy ocynku nakładane różnymi metodami. Dzięki temu skrzydła bram są niewrażliwe na niszczący wpływ wody oraz rozwój korozji. Wykonane przez nas bramy przesuwne są stabilne, a ich poszczególne elementy zespolone przy użyciu trwałych połączeń skręcanych. Wykorzystujemy także wzmocnione profile, ślizgi, poprzeczki i specjalne metody zabezpieczania sprężyn wspomagających. Wszystko w trosce o jak najdłuższą żywotność naszych bram.

Najlepsze bramy uchylne warszawa I okolice

Nasza oferta jest dopasowana do potrzeb różnych grup odbiorców – osób prywatnych i przedsiębiorców pragnących wyposażyć swoje garaże lub inne pomieszczenia w wytrzymałe, solidnie wykonane i estetyczne bramy uchylne. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi bramami segmentowymi oraz do składania zamówień. Wszystkim kontrahentom oferujemy najlepsze warunki współpracy, atrakcyjne stawki oraz natychmiastową dostępność naszych bram uchylnych. Nasi pracownicy chętnie udzielą potrzebnych informacji oraz pomogą ustalić jaki typ bramy będzie najlepszym wyborem w przypadku Państwa garażu.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu