Automatyka do bram - mazowieckie

  • Automatyka do bram – mazowieckie

Automatyka do bram – mazowieckie

Automatyka do bram to najlepsze rozwiązanie pozwalające na ich w pełni kontrolowane i wygodne obsługiwanie. W naszej firmie specjalizujemy się w produkcji systemów automatyki do bram, dopasowanych do potrzeb szerokiego grona odbiorców. Obsługujemy Klientów prywatnych oraz biznesowych z terenu całego mazowieckiego – Warszawy, wszystkich jej dzielnic oraz całej aglomeracji stolicy. Projektujemy i wykonujemy systemy dopasowane do potrzeb bram o różnym rozmiarze, masie oraz szczegółowych wymaganiach.

Zaletą naszej automatyki do bram jest jej proste sterowanie oraz ułatwiony montaż, z którym poradzą sobie nawet zupełnie zielone w temacie osoby. W produkcji systemów automatyki wykorzystaliśmy wytrzymałe tworzywa oraz najlepszej jakości komponenty, gwarantując pełną odporność stworzonego układu na oddziaływania pogodowe, zmienną temperaturę oraz intensywną eksploatację przez wszystkie pory roku.

Wytrzymała, solidna, bezawaryjna – automatyka do bram

Nasza automatyka do bram jest odporna na awarię oraz nastawione na długotrwałe użytkowanie. W jej konstrukcji wykorzystaliśmy mechanizmy napędowe gwarantujące stabilny ruch oraz kontrolowane przesuwanie się bramy. Silniki działają cicho oraz wydajnie, a wytrzymała konstrukcja gwarantuje prawidłowe przenoszenie obciążeń, niezależnie od częstotliwości użytkowania bramy.

Atutem automatyki do bram z naszej oferty jest możliwość swobodnego zaprogramowania centrali do pracy zgodnie z potrzebami konkretnego Klienta i specyfiką jego bramy. Pomagamy w wyborze najlepszego sterownika, wyborze dodatkowych funkcji, sposobu sygnalizacji, połączeniu modułu z WIFI, przyciskami manualnymi oraz wideodomofonami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych radioodbiorników gwarantujemy zasięg w promieniu 100 m.

Mazowieckie, Warszawa i okolice – automatyka do bram w naszej ofercie

Nasze systemy automatyki do bram mogą obsługiwać bramy garażowe, bramy na podjazdach, bramy przesuwne, skrzydłowe oraz wszelkie inne. Gwarantujemy, że okażą się wyborem trafionym, na długi czas pełniąc powierzone im zadania. Nasze systemy są funkcjonalne oraz estetyczne, pasują do architektury i podjazdów o różnym standardzie i wykończeniu.

Wszystkich Klientów z mazowieckiego zainteresowanych automatyką do bram zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz, gotowi zaproponować najlepsze warunki współpracy, konkurencyjne stawki oraz pełną dostępność naszej ekipy projektowo-produktowej.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu